Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování domů Praha

Hledáte stěhování domu, stěhování bytu, či stěhování kanceláře nebo firmy? Jsme specialisté na stěhovací a vyklízecí páce všeho druhu. Za dobu působení na trhu jsme získali množství zkušeností, realizujeme kvalitní a levné stěhování Praha. Naši stěhovací pracovníci jsou precizní, spolehliví a za každých okolností slušní. Zbytečně neprotahujeme dobu stěhování, protože víme, že čas i Vaše peníze jsou důležité. 


Stěhování domů Praha

V případě většího stěhováni domu Praha, Vám vždy nabídneme návštěvu technikem zdarma. Technik v domluvený termín přijede na adresu, odkud se potřebujete přestěhovat a projde s Vámi stěhování od A do Z. Je potřeba, aby jste s technikem domluvili veškeré práce, které od nás budete požadovat, ať se jedná o potřebný obalový materiál, nebo zda bude potřeba demontáž a opětovná montáž nábytku. Naši pracovníci nemají žádný problém s demontážemi postelí, paland, šatních skříní, nebo starožitného nábytku, pokud to jeho fyzická vitalita dovoluje. Technik Vám následně zašle cenovou nabídku, pokud budete souhlasit s cenovým rámcem stěhování, v domluvený termín přijedou pracovníci a zrealizují celé stěhování dle domluvy. Demontují nábytek, zabalí proti poškození a následně vše naloží a zabezpečí na vozidle proti poškození v průběhu přejezdu. Na místě vykládky opět nábytek smontují na místo dle potřeb zákazníka. Vám už zůstanou jen starosti s vybalením a seznámením se s novými sousedy. 


Stěhování Praha – ČR – EU

Stěhování domů, bytů a veškerých bytových i nebytových prostor realizujeme po celé Praze, celé ČR, ale také pravidelně realizujeme stěhování do zahraničí. V případě stěhování z kteréhokoli města v ČR i EU je vždy pro cenu rozhodující, aby trasa stěhování procházela Prahou, nebo alespoň v blízkosti Prahy. Poté je jedno, zda pro Vaše stěhování hledáte stěhování Brno, stěhování České Budějovice, nebo stěhování Plzeň. Pojištění stěhovaných věcí a vyřízení všech papírů pro převoz do zahraničí je samozřejmostí. 


Pevně věříme, že se stěhováním od nás nešlápnete vedle.

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.