Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Mezinárodní stěhování

Proč se stěhovat do zahraničí právě s námi?

Jsme společnost, která se zabývá jak běžným stěhováním a vyklízením po Praze, celé ČR, tak pravidelně pro naše klienty realizujeme stěhování po celé Evropě. Se stěhováním do zahraničí máme bohaté zkušenosti a dovolíme si tvrdit, že jsme schopni vaši domácnost, či firmu přestěhovat téměř kamkoliv.

Kamkoliv

Kamkoliv

Máme bohaté zkušenosti se stěhováním po celé EU. Těžko budete na území Evropského kontinentu hledat zemi, kam by jsme Vás nedokázali přestěhovat.
Bez starostí

Bez starostí

Vše pečlivě naplánujeme, zabalíme, naložíme, dovezeme a umístíme na Vámi určené místo. Záleží jen na Vás, kolik sil budete chtít do Vašeho stěhování investovat.
Bezpečně

Bezpečně

Po celou dobu Vašeho stěhování i přepravy je Váš majetek kompletně pojištěn. Za celou dobu našeho působení na trhu, jsme naštěstí toto pojištění nemuseli využít.
Kompletní ceník

Průběh stěhování od poptávky k realizaci

V případě, že nás oslovíte s žádostí o vytvoření nezávazné cenové nabídky, požádáme Vás o sdělení základních informací a doporučíme Vám bezplatnou osobní návštěvu technikem.
Na základě získaných informací, Vám vytvoříme cenovou nabídku na stěhování. v případě, že budete s nabídnutou cenou souhlasit a nebude již termín stěhování domluven dopředu, budete vyzváni k jeho nabídnutí.
Jakmile bude termín stěhování domluven a oboustranně potvrzen, nic již nebrání k jeho hladké realizaci.
V případě kompletního balení a demontáže nábytku, je vhodné provést tyto služby minimálně den předem, samozřejmě vždy záleží na vzájemné domluvě se zákazníkem. Pracovníci, kteří mají Vaši zakázku na starosti, přijedou na adresu nakládky a postarají se o kompletní přípravu. Veškeré Vaše vybavení domácnosti zabalí, skleničky z pravidla do obalu a následně do krabic, oblečení do pytlů, obleky do šatních boxů a veškeré další drobnosti do stěhovacích krabic. Nábytek, který z důvodu jeho rozměrů není možné v celku přestěhovat, bude demontován a zabalen proti jeho poškození.
V den stěhování přijedou stejní pracovníci, kteří se starali o Vaši zakázku od počátku, jelikož přesně vědí jak si vše připravili. Vaše stěhované věci s největší péčí naloží a na vozidle zabezpečí proti jeho poškození během přepravy. Po podepsání potřebných dokumentů se může vyrazit na cestu.
Po celou dobu přepravy dbáme na Vaše věci a z tohoto důvodu vždy jezdíme s největší opatrností. V případě, že nepojedete přímo s námi, v našem nebo vlastním vozidle, budeme Vás vždy v průběhu cesty informovat o odhadovaném čase příjezdu do cílového místa .
V místě vykládky se pracovníci postarají o vyložení stěhovaných věcí a jejich umístění dle Vašich přání. V případě požadavku na opětovnou montáž Vám pracovníci nábytek opět smontují. Pak už zbývá jen poslední krok a to je kontrola zda je vše tak jak má být a podepsání potřebných dokumentů.
Vám již zůstanou jen starosti se seznámením se s novými sousedy.

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.


Stěhování Praha 3
Stěhování Beroun
Stěhováni do Německa
Skladové prostory Praha
Stěhování Praha 17
Mezinárodní stěhovací služby
Stěhování Praha 1
Stěhování Říčany
Stěhování České Budějovice
Stěhování Praha - Brno