Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Praha 3

Stěhování Praha 3 od stěhování Šerpa je vždy dobrá volba, jsme ochotni stěhovat ráno, odpoledne nebo večer. Vše záleží na Vašich potřebách a preferencích. Stěhujeme jak jednotlivé kusy nábytku, tak stěhování bytů a firem. Ať se stěhujete z Prahy 3, nebo jakékoli jiné Prahy, rádi pro Vás stěhování zrealizujeme. 


Stěhování / Vyklízení Praha 3

Pokud jste obyvatelé Prahy 3 ať už Praha Žižkov, Praha Vinohrady, Praha Vysočany a nebo Praha Strašnice a hledáte stěhování nebo vyklízení bytu na Praze 3, rádi pro Vás stěhování provedeme, v případě vyklízení máte možnost vyklidit Vaší nemovitost na sběrný dvůr a nebo nechat odpad za poplatek zlikvidovat od nás. V případě likvidace na sběrném dvoře na Vaši OP je odběr odpadu pro obyvatele Prahy Zdarma.


Stěhování Praha 3 bez příplatků

U nás zaplatíte za Vaše stěhování Praha jen skutečně odvedenou práci za domluvenou cenu, nečekají Vás žádné skryté příplatky za patra, za práci o víkendu nebo o svátcích. Vždy jste informováni při cenové nabídce o předpokládané ceně, délce času a co vše se platí a ovlivňuje cenu. V průběhu stěhování je samozřejmostí pojištění stěhovaných předmětů.


Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.