Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování bytů Praha

Stěhování bytů v Praze je nejčastější stěhování které realizujeme. I když se stěhování bytů Praha zdá jako jednoduchá záležitost je potřeba myslet na úskalí které mohou při takovémto stěhování nastat. Ať už se jedná o parkování u domu, jakožto dnes již všudypřítomné modré zóny, nebo přeplněné sídliště na kraji Prahy, nebo stěhování nadrozměrných skříní které je potřeba rozebrat a na místě vykládky opět bezpečně smontovat. Z tohoto důvodu je dobré si vybrat prověřenou společnost, která má mnohaleté zkušenosti v oboru stěhování Praha


Nejlevnější stěhování bytů Praha

Jelikož máme dlouholeté zkušenosti a známe svou konkurenci, dovolujeme si tvrdit, že nabízíme nejlevnější stěhování Praha. Naši pracovníci jsou poctiví a velice pracovití, mají dlouholeté zkušenosti a z tohoto důvodu probíhá stěhování velice rychle a bez zbytečných průtahů. Takovéto profesionální stěhování nešetří jen Váš čas, ale také Vaší peněženku. Možnost zapůjčení obalového materiálu.


Montáže nábytku Praha

Při stěhování Praha je často potřeba demontáže a montáže skříní, převážně z panelákových bytů v Praze je obtížné odstěhovat bez demontáže dvoulůžkové postele, větší šatní skříně a podobný nábytek. Máme mnohaleté zkušenosti s demontáží postelí, šatních skříní všech typů a také starožitných skříní, které jsou v některých případech sestavené tak aby šli v budoucnu rozložit. Samozřejmostí je, že v místě vykládky nábytek dle potřeby a na Vámi vybraném místě opět smontujeme. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.