Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Praha

Zajišťujeme levné stěhování Praha, ale také působíme po celé ČR i Evropě, tak tedy není problém realizovat stěhování Praha Brno, stěhování Praha Karviná a nebo stěhování Praha Londýn. Nicméně Vždy naše vozidla prozatím vyrážejí z Prahy. V oboru stěhování podnikáme již od roku 2015 a se stěhováním máme velice bohaté zkušenosti. Ať potřebujete stěhování skříně, stěhování bytu, stěhování domu a nebo stěhování firmy, vždy Vám rádi pomůžeme. Samozřejmostí je, že je naše stěhovací společnost pojištěna pro případ poškození převážených předmětů.


Kalkulace stěhování Praha

Před jakýmkoli stěhováním Praha je vždy potřeba nás kontaktovat, záleží jen na Vás jaký způsob zvolíte. Může to být přes kontaktní formulář dole na každé naší stránce, email, či telefon. V případě stěhování po Praze je přistavení vozu zdarma po celé Praze a neplatíte ani ujeté kilometry v rámci Vašeho stěhování Praha. Jediné co platíte je hodinová sazba za pracovníky dle velikosti stěhování, případný obalový materiál a při stěhování těžších předmětů příplatek za těžká břemena nad 100 kg. Po kontaktování ohledně stěhování Praha Vás vyzpovídáme jen z toho nejdůležitějšího co potřebujeme pro cenovou kalkulaci.


- Patro nakládky a vykládky
- Adresa nakládky a vykládky
- Seznam stěhovaných předmětů (nábytku a větších či předmětů)
- Případná demontáž a montáž
- Odhad počtu drobných krabic (řádově stačí odhad na celé desítky)
- Preferovaný termín


Pro zlevnění stěhování v případě, že chcete ušetřit je spousta věci na kterých v rámci Vašeho stěhování Praha můžete ušetřit. Jedním z nich je úspora času, kterou zajistíte přípravou před stěhováním, například demontáží nábytku, zabalením všeho potřebného, zabalení nábytku do stretch fólie atd. Nebo je druhá varianta a vše potřebné včetně sbalení kuchyně nechat na nás. 


Průběh stěhování po Praze

Vaše stěhování začíná ve chvíli kdy Vám před domem zastaví náš stěhovací vůz. Pro zjednodušení parkování vozidla je vhodné pokusit se zabrat místo na stěhovací vůz, ale naši pracovníci si poradí i když se Vám toto nepovede. Pracovníci s vámi projdou vše co potřebujete odstěhovat a začne nakládka, potřebné kusy nábytku se rozloží a zbytek se dle potřeby obalí do stretch fólie. Vše se bezpečně uloží na vozidlo a na místě vykládky naši pracovníci vše vyloží a následně dle potřeby smontují nábytek. Vesměs je jen na Vás kolik chcete mít se stěhováním starostí. Můžeme zajistit jen naložení a vyložení, ale také kompletní balení včetně nádobí a oblečení, demontáže a montáže skříní atd, vše co Vám ulehčí Vaše stěhování Praha


Budeme velice rádi pokud se rozhodnete pro naší společnost.

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.