Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Vyklízení

V případě, že nastane chvíle kdy se rozhodnete vyklidit Vaší nemovitost, budeme rádi když nás oslovíte s žádostí o vytvoření nezávazné cenové nabídky. Zajistíme Vám kompletní vyklízecí služby, včetně odvozu odpadu k ekologické likvidaci. Zabýváme se vyklízením bytů, domů, kanceláří, půdních a sklepních prostor, skladů a jiných objektů.

Ekologická likvidace

Ekologická likvidace

Vše co děláme, děláme s péčí a nejlepším úmyslem. Z tohoto důvodu vyklízené věci vždy třídíme na dřevo, plasty, železo atd.. Z důvodu ekologičtější likvidace odpadu.
Likvidace na OP

Likvidace na OP

Pokud máte trvalý pobyt v místě odkud probíhá vyklízení, je možné využít likvidaci na sběrném dvoře na Váš OP. V tomto případě máte nárok na odevzdání odpadu zdarma.
Vyklízení firem

Vyklízení firem

Pro potřeby likvidace firemního nábytku z jakýchkoli důvodů. Doporučujeme návštěvu technikem, pro uspokojení všech požadavků zákazníka. Cena je stanovována individuálně.

Zda Vás naše služby zaujali, budeme velice rádi, pokud nás oslovíte pro vytvoření cenové nabídky. S vyklízením máme dlouholeté zkušenosti, ať už potřebujete odvézt jeden kus nábytku na sběrný dvůr, vyklidit byt z pozůstalosti, či hledáte vhodnou společnost pro vyklizení a likvidaci rozsáhlého majetku celé firmy. Pevně věříme, že pro Vás budeme správnou volbou a vždy uděláme vše k Vaší spokojenosti.

Kompletní ceník

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.


Stěhování Praha 10
Stěhování Praha 15
Vyklízení pozůstalosti Praha
Stěhování Jihlava
Stěhování Praha 18
Stěhování Praha 4
Stěhování Karviná
Stěhování Praha 11
Stěhování zahraničí
Stěhování do Belgie