Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Vyklízení

V případě, že nastane chvíle kdy se rozhodnete vyklidit Vaší nemovitost, budeme rádi když nás oslovíte s žádostí o vytvoření nezávazné cenové nabídky. Zajistíme Vám kompletní vyklízecí služby, včetně odvozu odpadu k ekologické likvidaci. Zabýváme se vyklízením bytů, domů, kanceláří, půdních a sklepních prostor, skladů a jiných objektů.

Ekologická likvidace

Ekologická likvidace

Vše co děláme, děláme s péčí a nejlepším úmyslem. Z tohoto důvodu vyklízené věci vždy třídíme na dřevo, plasty, železo atd.. Z důvodu ekologičtější likvidace odpadu.
Likvidace na OP

Likvidace na OP

Pokud máte trvalý pobyt v místě odkud probíhá vyklízení, je možné využít likvidaci na sběrném dvoře na Váš OP. V tomto případě máte nárok na odevzdání odpadu zdarma.
Vyklízení firem

Vyklízení firem

Pro potřeby likvidace firemního nábytku z jakýchkoli důvodů. Doporučujeme návštěvu technikem, pro uspokojení všech požadavků zákazníka. Cena je stanovována individuálně.

Zda Vás naše služby zaujali, budeme velice rádi, pokud nás oslovíte pro vytvoření cenové nabídky. S vyklízením máme dlouholeté zkušenosti, ať už potřebujete odvézt jeden kus nábytku na sběrný dvůr, vyklidit byt z pozůstalosti, či hledáte vhodnou společnost pro vyklizení a likvidaci rozsáhlého majetku celé firmy. Pevně věříme, že pro Vás budeme správnou volbou a vždy uděláme vše k Vaší spokojenosti.

Kompletní ceník

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.


Stěhování Praha 14
Stehovaní firem
Stěhování kanceláří Praha
Pronájem skladu Praha
Stěhování Praha 18
Stěhování Karviná
Mezinárodní stěhování Praha
Vyklízení sklepů Praha
Stěhování Kladno
Stěhování Praha 9