Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Pronájem skladu Praha

V případě, že potřebujete pronájem skladu v Praze, je náš pronájem skladu Praha ideální. Sklady máme čisté, suché a pravidelně větrané, vhodné ke krátkodobému i dlouhodobému skladování. Sklady jsou na uzamčeném soukromém pozemku v Praze 4 Kunraticích. Dle preferencí a velikosti potřebného skladu Vám můžeme nabídnout skladování dle skutečných metru v našem skladu, nebo Vám můžeme nabídnout skladování v 6m lodním kontejneru. Sklady je vhodné využít při rekonstrukci, stěhování do zahraničí, nebo když jen nemáte kam uložit přebytečný nábytek, či jiné předměty.


Skladování dle užitých metrů

Skladování dle skutečně užitých metrů je vhodné pro skladování menšího objemu předmětů, nebo pokud nechcete platit za celý kontejner, který je přímo pro Vás. Vždy počítáme jen skutečně užité metry a ve skladu se snažíme skládat vaše předměty s ohledem na co největší ušetření místa. Cena za pronájem je fakturována v měsíčním intervalu a vždy se platí za celý měsíc skladování. 


Skladování v lodním kontejneru

Lodní kontejner je vždy pronajímán jednomu zákazníkovi a tedy máte uskladněné Vaše věci v soukromí. Máte možnost si kontejner osadit vlastním zámkem a kontejner bude tedy odemčen jen za Vaší účasti.

Rozměry lodního kontejneru:
délka: 5,76 m
šířka: 2,35 m
výška: 2,39 m

Ceny pronájmu jak v našem skladu nebo lodních kontejnerech jsou uvedeny v našem ceníku.

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.