Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Praha 18

Stěhování Praha 18, stěhování Letňany, stěhování bytů, domů, kanceláří, ale i celých firem, či skladů realizujeme také po celé Praze, ČR i EU. V rámci stěhování Praha neúčtujeme ujeté kilometry, ani přistavení vozidla, platíte pouze skutečně strávený čas za stěhování. Stěhování Praha realizujeme již od roku 2015, za tuto dobu máme mnoho zkušeností a známe problematiku všech druhů stěhovacích a vyklízecích prací. Pojištění přepravovaných předmětů je samozřejmostí.


Cenová kalkulace stěhování Praha 18

V případě, že nás oslovíte pro cenovou kalkulaci, rádi Vám nezávazně a zdarma cenovou kalkulaci sestavíme. V případě větších, nebo komplikovanějších stěhování doporučujeme návštěvu technikem Zdarma. Technik dorazí v domluvený termín a čas na adresu nakládky, odkud se bude stěhovat, či vyklízet a vše s Vámi do posledního detailu projde.

Vždy pro co nejpřesnější cenovou kalkulaci potřebujeme vědět:

Všechny tyto informace nám pohodlně a přehledně můžete zadat přímo do Poptávkového formuláře. V nejbližší možné době se Vám poté ozveme pro případně doplnění informací, nebo rovnou s cenovou nabídkou. 


Obalové materiály Praha

Zajišťujeme prodej obalových materiálů, ale také zapůjčení stěhovacích krabic a šatních boxů. V případě potřeby, není žádný problém Vám obalový materiál pro Vaše stěhování dovézt v dostatečném předstihu, aby jste měli klid na sbalení všeho potřebného, nebo nabízíme možnost vyzvednutí Obalového materiálu na Praze Chodov Zdarma. Pracovníci mají ve stěhovacím voze vždy stretchové fólie, kartonové proklady, stěhovací deky a bublinkové fólie, abychom dokázali s jistotou zajistit nábytek proti poškození při přejezdu a vždy byl nábytek bezpečně ochráněn. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.