Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Obalové Materiály Praha

V rámci stěhování Praha, ale i mimo něj zajišťujeme veškerý potřebný obalový materiál. Ať už potřebujete krabice, stretch fólie, lepenky, papírové proklady, bublinkové fólie, šatní boxy a mnoho dalšího, neváhejte nás kontaktovat. V rámci stěhování vozíme na vozidle vždy základní obalový materiál, proklady, stretch fólie, lepenky a bublinkové fólie, abychom mohli zabalit a zabezpečit nábytek proti poškození. Obalové materiály v Praze dovážíme za poplatek dle ceníku nebo je možné vyzvednout osobně.


Obalový materiál na Stěhování

Při stěhování nábytek na vozidle vždy prokládáme stěhovacími dekami a papírovými proklady. Nábytek je proti poškození obalen stretch fóliemi a obrazy balíme do bublinkových fólií. V případě kompletního balení od nás, preferujeme ukládání oblečení do tlustostěnných pytlů, košile, šaty a obleky doporučujeme uložit do šatních boxů, které Vám na přání můžeme zapůjčit. Obsah kuchyně, všechny křehčí věci a knihy ukládáme vždy do stěhovacích krabic. Při stěhování v Praze je možné obalový materiál dovézt v rámci návštěvy technikem pro zpracování cenové nabídky.


Ceny obalového materiálu Praha

Ceny za obalový materiál se liší dle toho, zda chcete krabice, či šatní boxy zapůjčit nebo zakoupit. Jednorázový obalový materiál jako pytle, bublinkové fólie či stretch fólie lze pouze zakoupit. Veškeré ceny vždy naleznete v ceníku na našich stránkách. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.