Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Praha 12

Zajišťujeme stěhování Praha 12, ale samozřejmě zajišťujeme stěhovací služby po celé Praze, ale také po celé České republice i stěhování po Evropské unii. Přistavení vozu v rámci stěhování Praha je ZDARMA. V rámci stěhování Praha 12, realizujeme stěhování Cholupice, stěhování Kamýk, stěhování Komořany a Točná. Městská část Praha 12 spadá do městského obvodu Praha 4, kde je samozřejmostí, že zajišťujeme stěhování Praha 4.


Stěhovací služba Praha 12

V případě, že hledáte stěhovací službu Praha 12, rádi pro Vás zrealizujeme jakoukoli zakázku, ať už se jedná o převoz lednice, nebo stěhování firmy. Žádná zakázka pro nás není dost velká, nebo dost malá a neděláme rozdíly, ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, dle jeho potřeb a požadavků na stěhování. V rámci stěhování Praha, je návštěva technikem Zdarma, stejně jako vytvoření cenové kalkulace. 


Vyklízení sklepů Praha 12

Pravidelně realizujeme vyklízení sklepů, sklep je vždy místo kam se dá založit nepotřebný nábytek, lyže, barvy, laky a vše co již v bytě překáží. Časem se takovýto sklep může zanést do neúnosných mezí a je potřeba se takovéhoto odpadu zbavit, jako občan Prahy máte nárok na odběr takovéhoto odpadu zdarma. V případě vyklízení sklepu od nás zajistíme kompletní vyklizení a odvoz na sběrný dvůr, kde se prokážete Vaším OP a likvidaci máte zdarma, nebo můžete využít likvidace od nás za poplatek. Samozřejmostí je, že po celé Praze realizujeme vyklízení bytů, domů, vyklízení pozůstalostí, ale i vyklízení firem, či skladů. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.