Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stehovaní firem

Profesionální stěhování firem Praha, pokud potřebujete kvalitní a spolehlivou stěhovací firmu v Praze, ale i v jejím širším okolí a nebo po celé ČR, jste na správné adrese. Jsme společnost která působí na trhu od roku 2015 a za tuto dobu jsme realizovali množství stěhování kanceláří, ale také celých firem. 


Profesionální a levné stěhování firem

Vzhledem k našim dlouhodobým zkušenostem, dokážeme nabídnout firmám, ale i živnostníkům komplexní stěhovací služby. Víme jaká úskalí při stěhováním můžou nastat a o vše se s radostí postaráme. Snažíme se dlouhodobě nabízet vysoce kvalitní stěhovací služby za přijatelné ceny. V případě stěhování celých kanceláří, vždy navrhneme návštěvu technika, který s Vámi celé Vaše stěhování do posledního detailu projde a sestaví Vám cenovou kalkulaci Vašeho stěhování. 


Vyklízení firem, odvoz vyřazeného majetku. 

Pokud potřebujete uzavřít pobočku, nebo jen vyklidit nepotřebný a vyřazený nábytek, rádi Vám nabídneme službu vyklízení. Vyklidíme bez problému celé kancelářské prostory, sklady, ale také odvezeme elektroodpad, který se časem hromadí v každé společnosti. Likvidaci odpadu pro Vás s radostí zajistíme, aby jste měli co nejméně starostí a mohli se dále věnovat Vašemu podnikání. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.