Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhováni do Německa

Pokud hledáte stěhování do Německa jste tu správně, ať už hledáte stěhování Praha Berlín, nebo stěhování Praha Mnichov, či stěhování kamkoli z ČR do Německa s námi chybu neuděláte. Jsme společnost, která na trhu mezinárodního stěhování působí od roku 2015, za tuto dobu jsme realizovali mnoho stěhování a s naším stěhovacím vozem jsme se podívali téměř do všech koutů Německa. 


Kalkulace stěhování do Německa

V případě, že se rozhodnete poptat stěhování do Německa od nás, jsou dvě možnosti jak zjistit co nejpřesnější cenu. 

První možností je vše sepsat do emailu, v případě demontáže rozměrného nábytku ideálně i s fotem takových to kusů. Zaslat odhad počtu krabic, pytlů a seznam všeho co od nás budete chtít do Německa přestěhovat, dále už jen adresy odkud a kam se bude stěhovat a patra, případně zda jsou v objektech výtahy. Na základě takovéto poptávky, jsme schopni Vám zaslat přesnou kalkulaci na Vaše stěhování.

Druhou možností je zvolit návštěvu naším technikem, který s Vámi celé stěhování projde od A do Z a na základě získaných informací o stěhování Vám zašle přesnou cenovou nabídku. 


Balící služby a obalový materiál

Při stěhování do zahraničí, je vždy potřeba uvažovat s obalovým materiálem, ať už kompletní zabalení včetně nábytku budete realizovat sami, nebo nějakou z částí balení necháte na nás. Zabýváme se zapůjčením/prodejem stěhovacích krabic, šatních boxů, prodejem jednorázového obalového materiálu jako stretch fólie, bublinkové fólie, papírové proklady atd. Naše vozy jsou vždy vybaveny základním obalovým materiálem na stěhování, jako jsou stěhovací deky, papírové proklady, stretch fólie. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, případně navštivte ceník, kde jsou ceny základního obalového materiálu. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.