Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Praha 13

Stěhování Praha 13 realizujeme ve všech jejích částech, ať už hledáte stěhování Jinonice, stěhování Třebonice, nebo stěhování Řeporyje. Stěhování realizujeme po celé Praze, v rámci stěhování Praha je přistaveni vozidla zdarma. Nabízíme možnost návštěvy technikem zdarma a dovoz obalového materiálu před stěhováním. Obalový materiál je možné zapůjčit a nebo odprodat, dle potřeb zákazníka. 


Levná stěhovací služba Praha 13

Levná stěhovací službu Praha 13, spadá do městského obvodu Praha 5, samozřejmostí je realizace stěhování Praha 5. Jsme profesionálové v oboru, na trhu jsme od roku 2015 a za tuto dobu jsme realizovali mnoho zakázek. Naší práci odvádíme kvalitně a za rozumné ceny. Na stěhování vždy vyráží prověření pracovníci, kteří jsou schopni realizovat jak stěhování v rámci Prahy, tak v rámci celé České republiky a nebo s námi můžete realizovat stěhování do zahraničí. S mezinárodním stěhováním máme bohaté zkušenosti a takovéto stěhování realizujeme takřka pravidelně


Montáže, demontáže a dovoz nábytku od prodejce

Potřebujete v rámci stěhování demontovat a montovat nábytek? Objednali jste si nábytek od prodejce a nemáte jak přivézt, nebo smontovat? Se všemi těmito problémy Vám s radostí pomůžeme. Realizujeme demontáže a montáže postelí, skříní, paland v rámci stěhování, ale také realizujeme vyzvednutí, dovoz a následnou montáž přímo od prodejce. Zkušenosti máme také s kompletním zařízením nových bytů, kde na přání zákazníka dle domluvy smontujeme nábytek pro celý byt. 


Pevně věříme, že s našimi službami budete spokojeni. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.