Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Levné stěhování Praha

Jestliže hledáte levné stěhování Praha a přitom ve vysoké kvalitě odvedené práce, navštívili jste správné stránky. Stěhování se věnujeme již od roku 2015 a za tuto dobu jsme realizovali velké množství zakázek, od stěhování gauče, přes stěhování bytů, stěhování kanceláří až po mezinárodní stěhování.


Nejlevnější stěhování Praha

Vzhledem k našim cenám, si troufáme říci, že se vždy snažíme vyjít vstříc zákazníkovi aby nezískal pouze levné stěhování Praha, ale aby realizace stěhování byla pokud možno nejlevnější stěhování které může získat. Nejlevnější hodinová sazba vždy neznamená i nejlevnější cenu za stěhování, pokud objednáte kvalitní a prověřenou společnost, práce je odvedena rychleji a tím šetříte čas i peníze. 


Balení před a nebo v průběhu stěhováním

Pokud máte starosti s tím jak vše zabalit a nepřijít při tom o rozum, můžete kompletní přípravu na stěhování nechat na nás. Realizujeme jak kompletní stěhování včetně ošacení a kuchyně, tak pouze pomoc při dobalení křehkých předmětů a přípravu nábytku na stěhování. Naši pracovníci vždy na vozidle vozí základní obalový materiál, aby nedošlo k poškození nábytku. Nabízíme možnost před stěhováním prodej nebo zapůjčení obalového materiálu, jako jsou tlustostěnné pytle, stěhovací krabice a šatní boxy. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.