Removals Prague, whole CR and EU.

Stěhování Praha 13

Stěhování Praha 13 realizujeme ve všech jejích částech, ať už hledáte stěhování Jinonice, stěhování Třebonice, nebo stěhování Řeporyje. Stěhování realizujeme po celé Praze, v rámci stěhování Praha je přistaveni vozidla zdarma. Nabízíme možnost návštěvy technikem zdarma a dovoz obalového materiálu před stěhováním. Obalový materiál je možné zapůjčit a nebo odprodat, dle potřeb zákazníka. 


Levná stěhovací služba Praha 13

Levná stěhovací službu Praha 13, spadá do městského obvodu Praha 5, samozřejmostí je realizace stěhování Praha 5. Jsme profesionálové v oboru, na trhu jsme od roku 2015 a za tuto dobu jsme realizovali mnoho zakázek. Naší práci odvádíme kvalitně a za rozumné ceny. Na stěhování vždy vyráží prověření pracovníci, kteří jsou schopni realizovat jak stěhování v rámci Prahy, tak v rámci celé České republiky a nebo s námi můžete realizovat stěhování do zahraničí. S mezinárodním stěhováním máme bohaté zkušenosti a takovéto stěhování realizujeme takřka pravidelně


Montáže, demontáže a dovoz nábytku od prodejce

Potřebujete v rámci stěhování demontovat a montovat nábytek? Objednali jste si nábytek od prodejce a nemáte jak přivézt, nebo smontovat? Se všemi těmito problémy Vám s radostí pomůžeme. Realizujeme demontáže a montáže postelí, skříní, paland v rámci stěhování, ale také realizujeme vyzvednutí, dovoz a následnou montáž přímo od prodejce. Zkušenosti máme také s kompletním zařízením nových bytů, kde na přání zákazníka dle domluvy smontujeme nábytek pro celý byt. 


Pevně věříme, že s našimi službami budete spokojeni. 

Contact form

Fill out all required details and we will contact you as soon as possible back.