Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Plzeň

Pokud hledáte stěhování Plzeň, nebo stěhování Praha – Plzeň jste na správné adrese. Stěhovací služby realizujeme po celé ČR i EU. Naše centrála odkud stěhovací vozy vyráží se nachází v Praze z tohoto důvodu je v případě stěhování v rámci Plzně potřeba počítat s poplatkem za přistavení vozu. Nejvýhodnější varianta pro Vaše stěhování je pokud, trasa kam se potřebujete přestěhovat prochází blízkostí prahy, nebo dokonce začíná, či končí v Praze. 


Stěhování Praha – Plzeň

V případě, že plánujete stěhování Praha – Plzeň, můžeme Vám nabídnou zdarma návštěvu technikem pro cenovou kalkulaci Vašeho stěhování. V případě potřeby zajišťujeme prodej či zapůjčení obalového materiálu. Vzhledem k tomu, že naše vozy vyráží na všechna stěhování z Prahy, nezáleží na tom zda sháníte stěhovací službu z Prahy nebo Plzně. 


Profesionální stěhovací služba

Na trhu jsme od roku 2015 a za tuto dobu za sebou máme nespočet stěhování jak menších, tak větších rozměrů. Zkušenosti máme se stěhováním bytů, stěhováním domů, stěhováním kanceláří i celých firem, či skladovacích prosto. Naše společnost je pro všechny případy pojištěna proti jakémukoli poškození Vašich přepravovaných předmětů. Zajišťujeme stěhování těžkých břemen, jako je stěhování trezorů, amerických lednic a všeho ostatního co potřebujete přestěhovat. 

Pevně věříme, že výběrem naší společnosti nemůžete udělat chybu. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.