Removals Prague, whole CR and EU.

Stěhování Plzeň

Pokud hledáte stěhování Plzeň, nebo stěhování Praha – Plzeň jste na správné adrese. Stěhovací služby realizujeme po celé ČR i EU. Naše centrála odkud stěhovací vozy vyráží se nachází v Praze z tohoto důvodu je v případě stěhování v rámci Plzně potřeba počítat s poplatkem za přistavení vozu. Nejvýhodnější varianta pro Vaše stěhování je pokud, trasa kam se potřebujete přestěhovat prochází blízkostí prahy, nebo dokonce začíná, či končí v Praze. 


Stěhování Praha – Plzeň

V případě, že plánujete stěhování Praha – Plzeň, můžeme Vám nabídnou zdarma návštěvu technikem pro cenovou kalkulaci Vašeho stěhování. V případě potřeby zajišťujeme prodej či zapůjčení obalového materiálu. Vzhledem k tomu, že naše vozy vyráží na všechna stěhování z Prahy, nezáleží na tom zda sháníte stěhovací službu z Prahy nebo Plzně. 


Profesionální stěhovací služba

Na trhu jsme od roku 2015 a za tuto dobu za sebou máme nespočet stěhování jak menších, tak větších rozměrů. Zkušenosti máme se stěhováním bytů, stěhováním domů, stěhováním kanceláří i celých firem, či skladovacích prosto. Naše společnost je pro všechny případy pojištěna proti jakémukoli poškození Vašich přepravovaných předmětů. Zajišťujeme stěhování těžkých břemen, jako je stěhování trezorů, amerických lednic a všeho ostatního co potřebujete přestěhovat. 

Pevně věříme, že výběrem naší společnosti nemůžete udělat chybu. 

Contact form

Fill out all required details and we will contact you as soon as possible back.