Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování České Budějovice

V případě, že plánujete stěhování v rámci Českých Budějovic, nebo stěhování z Českých Budějovic kamkoli po celé ČR nebo i EU, budeme velice rádi, pokud se na nás obrátíte pro cenovou nabídku na Vaše stěhování. Jsme profesionálové v oboru stěhovacích služeb a velice rádi pro Vás stěhování zajistíme.


Stěhování Praha – České Budějovice

Jsme pražská společnost a z tohoto důvodu, při stěhování v rámci Českých Budějovic musíme účtovat poplatek za přistavení vozu, tento poplatek se Vás netýká v případě, že vaše cesty do nového bydliště budou protínat Prahu, nebo se bude jednat přímo o stěhování Praha – České Budějovice, či opačným směrem. V případě stěhování přímo z Prahy, Vám můžeme nabídnou návštěvu technikem zdarma a také prodej či zapůjčení obalového materiálu, aby jste měli čas si vše před začátkem stěhování připravit. 


Stěhování České Budějovice – celá ČR i EU

Se stěhování jak vnitrostátním, tak mezinárodním, máme bohaté zkušenosti. Za dobu našeho působení na trhu jsme realizovali již mnoho zakázek stěhování do zahraničí a víme, jaké úskalí na nás mohou při takovémto stěhování čekat. Při stěhování je samozřejmostí důkladné zabalení veškerých předmětů, pro bezpečnou přepravu. Více o mezinárodním stěhování a jeho průběhu se můžete dočíst v záložce mezinárodní stěhování

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.