Removals Prague, whole CR and EU.

Stěhování domů Praha

Hledáte stěhování domu, stěhování bytu, či stěhování kanceláře nebo firmy? Jsme specialisté na stěhovací a vyklízecí páce všeho druhu. Za dobu působení na trhu jsme získali množství zkušeností, realizujeme kvalitní a levné stěhování Praha. Naši stěhovací pracovníci jsou precizní, spolehliví a za každých okolností slušní. Zbytečně neprotahujeme dobu stěhování, protože víme, že čas i Vaše peníze jsou důležité. 


Stěhování domů Praha

V případě většího stěhováni domu Praha, Vám vždy nabídneme návštěvu technikem zdarma. Technik v domluvený termín přijede na adresu, odkud se potřebujete přestěhovat a projde s Vámi stěhování od A do Z. Je potřeba, aby jste s technikem domluvili veškeré práce, které od nás budete požadovat, ať se jedná o potřebný obalový materiál, nebo zda bude potřeba demontáž a opětovná montáž nábytku. Naši pracovníci nemají žádný problém s demontážemi postelí, paland, šatních skříní, nebo starožitného nábytku, pokud to jeho fyzická vitalita dovoluje. Technik Vám následně zašle cenovou nabídku, pokud budete souhlasit s cenovým rámcem stěhování, v domluvený termín přijedou pracovníci a zrealizují celé stěhování dle domluvy. Demontují nábytek, zabalí proti poškození a následně vše naloží a zabezpečí na vozidle proti poškození v průběhu přejezdu. Na místě vykládky opět nábytek smontují na místo dle potřeb zákazníka. Vám už zůstanou jen starosti s vybalením a seznámením se s novými sousedy. 


Stěhování Praha – ČR – EU

Stěhování domů, bytů a veškerých bytových i nebytových prostor realizujeme po celé Praze, celé ČR, ale také pravidelně realizujeme stěhování do zahraničí. V případě stěhování z kteréhokoli města v ČR i EU je vždy pro cenu rozhodující, aby trasa stěhování procházela Prahou, nebo alespoň v blízkosti Prahy. Poté je jedno, zda pro Vaše stěhování hledáte stěhování Brno, stěhování České Budějovice, nebo stěhování Plzeň. Pojištění stěhovaných věcí a vyřízení všech papírů pro převoz do zahraničí je samozřejmostí. 


Pevně věříme, že se stěhováním od nás nešlápnete vedle.

Contact form

Fill out all required details and we will contact you as soon as possible back.