Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Karviná

Hledáte stěhování Karviná – Praha, nebo v opačném směru stěhování Praha – Karviná? Rádi pro Vás zajistíme stěhování do Karviné nebo z Karviné po celé ČR, nebo i po celé EU. Jsme společnost která si zakládá na profesionalitě a dobře odvedené práci, máme zkušené a dlouhodobě prověřené pracovníky, kteří se postarají o Vaše stěhování jakékoli velikosti. Pojištění stěhovaných věcí je samozřejmostí. 


Stěhování Praha – Karviná

V případě, že poptáváte stěhování Praha – Karviná, rádi Vám nabídneme ZDARMA návštěvu naším technikem, který s Vámi vše osobně bude konzultovat. Technik Vám navrhne nejvhodnější řešení Vašeho stěhování, ať už se jedná o velikost vozu, počet pracovníků na stěhování, nebo jaké kusy nábytku budou potřeba demontovat pro převoz. Technik na základě získaných informací, co se bude stěhovat a kolik budete mít krabic, nebo dalších drobných předmětů, sestaví cenovou nabídku. Nabízíme možnost před samotným stěhováním dovozu obalového materiálu, krabic, šatních boxů, stěhovacích pytlů a všeho co si jen budete přát. V termín stěhování přijedou pracovníci a o celé stěhování se s radostí postarají, dle domluvy demontují nábytek, případně dobalí vše co je potřeba. Bez problému vše naloží, nábytek proloží proti poškození kartonovými proklady, nebo stěhovacími dekami a vše upevní proti případnému poškození při převozu. V místě vykládky opět vše v bytě rozmístí dle Vašich požadavků a na určeném místě opět sestaví demontovaný nábytek. Vám již zůstanou jen starosti se zabydlením se a seznámením se s novými sousedy. 


Stěhování bytů, domů, firem, kanceláří...

Po celé České republice, ale i v rámci mezinárodního stěhování realizujeme stěhování bytů, stěhování domů, kanceláří, ale také stěhování firem. Žádná zakázka pro nás není dost malá, ani velká, s radostí Vám převezeme pračku, pár kusů krabic, ale také celou firmu včetně archivu.

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.