Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Praha 19

Jsme profesionálové na stěhovací a vyklízecí služby nejen v oblasti stěhování Praha 19, stěhování Kbely, stěhování Praha realizujeme v celé Praze, také stěhování po České republice nebo stěhování po Evropské unii. V rámci stěhování Praha není účtováno přistavení vozidla, ani ujeté kilometry po Praze. Je účtován pouze skutečně strávený čas od přistavení vozu, do ukončení stěhování. Pojištění stěhovaných předmětů je samozřejmostí.


Cenová kalkulace stěhování Praha 19

V případě, že plánujete stěhování Praha a zajímá vás cenová kalkulace Vašeho stěhování, je možnost využít návštěvu technikem ZDARMA, nebo nás kontaktovat emailem, či přes kontaktní formulář.

Zajímat nás budou vždy tyto informace:

Vytvoření nezávazné cenové nabídky je samozřejmě ZDARMA, bez jakýchkoli závazků. V případě zájmu je možné dovézt obalový materiál na stěhování v dostatečném předstihu, aby jste měli dostatek času na zabalení. Obalový materiál je možné prodat a nebo šatní boxy, stěhovací krabice za poplatek zapůjčit. 


Skladové prostory při rekonstrukci Praha

Plánujete rekonstrukci bytu a nevíte kam s tím vším nábytkem? Můžete využit našich skladových prostor, které jsou hlídané, pravidelně větrané a čisté. Nábytek a všechny další předměty, které potřebujete uskladnit po dobu rekonstrukce, nebo z jakýchkoli jiných důvodů naložíme, odvezeme do skladu a dle požadavků opět přivezeme a umístíme na požadované místo. V případě demontáže nábytku, při vykládce samozřejmě zajistíme opětovné složení. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.