Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhovací služba Praha

Pokud potřebujete přestěhovat, rádi Vám nabídneme naší stěhovací službu Praha. Stěhujeme po celé ČR i EU. Na trhu působíme již od roku 2015 a za tuto dobu jsme získali spousty zkušeností i spokojených zákazníků. Realizujeme stěhování bytů Praha, stěhovaní kanceláří Praha, stěhování celých firem, nebo těžkých břemen. Samozřejmostí je možnost využití vyklízecích služeb a vyklízení z pozůstalosti. 


Profesionální stěhovací služba Praha

Za dobu naší působnosti, jsme realizovali nespočet malých i velkých zakázek. Dbáme na kvalitu a přitom se snažíme zachovat co nejnižší ceny pro naše zákazníky, aby dostali skutečně levné stěhování Praha. Na stěhování jezdí pouze proškolení pracovníci, kteří mají bohaté zkušenosti v oboru a dovedou si poradit s jakýmkoli problémem. V případě jakýchkoli potíží, je samozřejmostí že naše společnost je pojištěna na všechny škody, které by mohli vzniknou na vašem majetku. 


Demontáže a montáže nábytku

Naši pracovníci Vám rádi v průběhu stěhování a nebo jako samostatnou službu nabídnou montáže a demontáže nábytku. Bohaté zkušenosti máme jak s rozmontováním postele, ale také bez problému provádíme demontáže a montáže velkých šatních skříní, montáže a demontáže patrových postelí, paland a všeho o co nás požádáte. 

Nabízíme také možnost vyzvednutí nového nábytku přímo u výrobce, bez Vaší účasti a následný dovoz a montáž zakoupeného nábytku.

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.