Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Říčany

Hledáte stěhovaní Říčany, stěhování Praha, celá ČR nebo také stěhování po EU? Jste na správné adrese. Se stěhováním máme bohaté zkušenosti, jsme profesionálové v oboru a nabízíme nízké ceny.


Stěhovací služba Říčany

Zajišťujeme stěhování jak v rámci Říčan, tak v jejich širokém okolí. Naši pracovníci vždy vyrážejí na zakázku z Prahy, konkrétně z Chodova. Při kalkulaci stěhování je potřeba počítat s cenou za přistavení vozu, která je závislá na druhu vozidla a počtu pracovníků na stěhování. Pro bezpečný transport Vašich věcí, mají pracovníci na vozidle vždy obalový materiál, jako jsou stretchové fólie, papírové proklady, stěhovací deky a podobně. Stěhovací krabice a šatní boxy je možné zapůjčit nebo odprodat. 


Stěhování bytů, domů, firem

V Říčanech i mimo ně jsme schopni zajistit stěhování všeho druhu, ať už potřebujete stěhování bytu, stěhování domu, nebo firemní stěhování. Pro naše pracovníky není problém zajistit likvidaci nepotřebného nábytku, či odpadu na sběrném dvoře za Vaší účasti, nebo je možné vyklízení realizovat kompletně od naší stěhovací společnosti za poplatek. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.