Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Praha - Brno

Realizujeme stěhování po celé ČR i EU, proto pro Vás rádi budeme realizovat také stěhování na trase z Prahy do Brna ale také samozřejmě opačným směrem. Jsme pražská společnost a z tohoto důvodu neplatíte při takovémto stěhování žádné zajížďky z důvodu přistavení vozu. Nabízíme levné stěhování v nejvyšší kvalitě. 


Stěhování Praha - Brno

V případě že poptáváte stěhování z Prahy do Brna, můžeme Vám nabídnout po celé Praze návštěvu technikem zdarma. Zapůjčení a nebo prodej obalového materiálu. Realizujeme stěhování bytů, stěhování kanceláří i celých firem. 


Stěhování Brno - Praha

Pokud se plánujete stěhovat z Brna do Prahy, nejlepší možnost jak nás kontaktovat je telefonicky, nebo přes kontaktní formulář. Kompletní cenovou nabídku jsme schopni sestavit i na dálku a není tedy nutná návštěva stěhovacím technikem pro cenovou kalkulaci. Pokud Vás cenová nabídka na stěhování zaujme, s pracovníkem už jen domluvíte termín stěhování a v domluvený čas budou naši pracovníci na adrese. Cena za dopravu je počítána obousměrně, pro vlastní představu můžete navštívit náš ceník služeb.

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.