Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Praha 20

Potřebujete stěhovací službu Praha 20, nebo stěhování Horní Počernice? Jste na správné adrese, stěhovací služby realizujeme po celé Praze, ale také po celé ČR i EU. Jsme specialisté na stěhovací služby, již od roku 2015 a za tuto dobu jsme realizovali nespočet zakázek jak na vnitrostátní přepravu, tak na mezinárodní stěhování.


Návštěva technikem ZDARMA stěhování Praha

V případě, že Vaše stěhování plánujete z Prahy a jedná se o větší počet stěhovaných předmětů, komplikovanější stěhování, větší množství demontáží nábytku, doporučujeme využít návštěvy technikem. Technik s Vámi celé stěhování projde a na základě informací sestaví a zašle cenovou nabídku na stěhování. Cenová nabídka je nezávazná a bezplatná. Je jen na Vás, zda stěhovací služby využijete od nás, nebo od někoho jiného. Možnost dovozu obalového materiálu před vlastním stěhováním. 


Skladové prostory při rekonstrukci Praha 

V případě, že potřebujete krátkodobé, nebo dlouhodobé skladovací prostory, rádi Vám s tímto problémem pomůžeme. Máme vlastní skladové prostory, které jsou čisté, pravidelně větrané a hlídané. Skladové prostory jsou vhodné například při rekonstrukci bytu, nebo nutnosti uskladnění při čekání na nový byt, či z jakýchkoli jiných důvodů které uznáte za vhodné. Hlavní výhodou našich skladových prostor je to, že platíte pouze skutečně zabraný prostor. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.