Removals Prague, whole CR and EU.

Stěhování Praha 20

Potřebujete stěhovací službu Praha 20, nebo stěhování Horní Počernice? Jste na správné adrese, stěhovací služby realizujeme po celé Praze, ale také po celé ČR i EU. Jsme specialisté na stěhovací služby, již od roku 2015 a za tuto dobu jsme realizovali nespočet zakázek jak na vnitrostátní přepravu, tak na mezinárodní stěhování.


Návštěva technikem ZDARMA stěhování Praha

V případě, že Vaše stěhování plánujete z Prahy a jedná se o větší počet stěhovaných předmětů, komplikovanější stěhování, větší množství demontáží nábytku, doporučujeme využít návštěvy technikem. Technik s Vámi celé stěhování projde a na základě informací sestaví a zašle cenovou nabídku na stěhování. Cenová nabídka je nezávazná a bezplatná. Je jen na Vás, zda stěhovací služby využijete od nás, nebo od někoho jiného. Možnost dovozu obalového materiálu před vlastním stěhováním. 


Skladové prostory při rekonstrukci Praha 

V případě, že potřebujete krátkodobé, nebo dlouhodobé skladovací prostory, rádi Vám s tímto problémem pomůžeme. Máme vlastní skladové prostory, které jsou čisté, pravidelně větrané a hlídané. Skladové prostory jsou vhodné například při rekonstrukci bytu, nebo nutnosti uskladnění při čekání na nový byt, či z jakýchkoli jiných důvodů které uznáte za vhodné. Hlavní výhodou našich skladových prostor je to, že platíte pouze skutečně zabraný prostor. 

Contact form

Fill out all required details and we will contact you as soon as possible back.