Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Opava

Hledáte stěhování Opava, stěhování Praha Opava, či stěhování Opava, celá ČR i EU? Jste na správné adrese. Se stěhováním máme zkušenosti od roku 2015 a za tuto dobu jsme realizovali nespočet stěhování jak v rámci měst, tak celé ČR i stěhování do zahraničí. Provádíme stěhovací služby kvalitně, precizně a za rozumné ceny


Stěhování Praha - Opava

V případě že potřebujete stěhovaní Praha Opava, nebo stěhování Opava Praha, rádi pro Vás zdarma zpracujeme cenovou nabídku. V případě, že stěhování začíná na adrese v Praze, jakožto pražská společnost, Vám můžeme nabídnout návštěvu technikem ZDARMA. Technik se na stěhovaný byt, dům, kancelář, nebo firmu přijede podívat a na základě prohlídky sestaví zdarma cenovou nabídku. Je jen na Vás, kolik firem poptáte a od kolika firem si necháte zpracovat cenové nabídky. Pevně věříme, že ta naše pro Vás bude zajímavá a dokážeme Vám nabídnout nejnižší cenu. 


Demontáž a montáž nábytku

V rámci stěhování zajišťujeme demontáže na nakládce a opětovné montáže na Vámi určené místo v novém bytě. Naši pracovníci mají s montážemi nábytku bohaté zkušenosti a ve vozidle mají veškeré vybavení i na zapomenuté kusy, oproti cenové nabídce. Troufáme si říci, že pro nás není problém demontovat a následně montovat jakékoli kusy nábytku. Máme zkušenosti s montážemi a demontážemi postelí, šatních skříní, ale také starožitného nábytku. Budeme velice rádi, pokud nás budete kontaktovat pro cenovou nabídku na Vaše stěhování. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.