Removals Prague, whole CR and EU.

Stěhování Opava

Hledáte stěhování Opava, stěhování Praha Opava, či stěhování Opava, celá ČR i EU? Jste na správné adrese. Se stěhováním máme zkušenosti od roku 2015 a za tuto dobu jsme realizovali nespočet stěhování jak v rámci měst, tak celé ČR i stěhování do zahraničí. Provádíme stěhovací služby kvalitně, precizně a za rozumné ceny


Stěhování Praha - Opava

V případě že potřebujete stěhovaní Praha Opava, nebo stěhování Opava Praha, rádi pro Vás zdarma zpracujeme cenovou nabídku. V případě, že stěhování začíná na adrese v Praze, jakožto pražská společnost, Vám můžeme nabídnout návštěvu technikem ZDARMA. Technik se na stěhovaný byt, dům, kancelář, nebo firmu přijede podívat a na základě prohlídky sestaví zdarma cenovou nabídku. Je jen na Vás, kolik firem poptáte a od kolika firem si necháte zpracovat cenové nabídky. Pevně věříme, že ta naše pro Vás bude zajímavá a dokážeme Vám nabídnout nejnižší cenu. 


Demontáž a montáž nábytku

V rámci stěhování zajišťujeme demontáže na nakládce a opětovné montáže na Vámi určené místo v novém bytě. Naši pracovníci mají s montážemi nábytku bohaté zkušenosti a ve vozidle mají veškeré vybavení i na zapomenuté kusy, oproti cenové nabídce. Troufáme si říci, že pro nás není problém demontovat a následně montovat jakékoli kusy nábytku. Máme zkušenosti s montážemi a demontážemi postelí, šatních skříní, ale také starožitného nábytku. Budeme velice rádi, pokud nás budete kontaktovat pro cenovou nabídku na Vaše stěhování. 

Contact form

Fill out all required details and we will contact you as soon as possible back.