Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Kladno

Pokud poptáváte stěhování Kladno, rádi vaši zakázku zrealizujeme, ať již poptáváte stěhování domu, stěhování bytu, nebo kusový převoz. Jsme společnost sídlící v Praze a z tohoto důvodu vždy naše vozy vyjíždí z centrály. Při stěhování v rámci Kladna je účtováno přistavení vozu na adresu, cena se odvyjí od využitého vozu a počtu pracovníků. Ideální je využítí naší společnosti v případě stěhování Praha – Kladno, nebo stěhování Kladno – Praha kde startovací a nebo cílová adresa je na území Prahy


Levné stěhování Kladno

Na trhu jsme již od roku 2015 a za tuto dobu jsme realizovali nespočet zakázek. Troufáme si říci, že naše ceny jsou jedny z nejlevnějších na trhu, při dodržení vysoké kvality, kompletní ceny najdete na našem ceníku služeb. V trámci stěhování realizujeme montáže a demotáže nábytku, prodej a pronájem obalového materiálu.


Vyklízení Kladno

V případě, že budete realizovat vyklízení bytu, domu, nebo firmy Kladno budeme velice rádi pokud se na nás obrátíte. Likvidaci můžeme provédst na sběrném dvoře na Vaši OP, nebo můžete bezstarostně nechat nepotřebný nábytek, elektroodpad a vše ostatní zlikvidovat za poplatek přímo od nás. Vždy je potřeba ale počítat s poplatkem za přistavení vozu z Prahy. Likvidaci provádíme i v rámci stěhování, kdy do nového bydliště nechcete stěhovat jen určité části domácnosti. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.