Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování do Belgie

V případě, že plánujete realizovat stěhování do Belgie, rádi Vám s touto problematikou pomůžeme, ať už to bude stěhování Praha Brusel, nebo kamkoli do menších měst, či na venkov. Stěhování vždy realizujeme jako privátní zakázku pro jednoho zákazníka, vždy tedy jedou ve vozidle pouze vaše věci a nerealizujeme dokládání menších zakázek na Vaší trase. Mezinárodní stěhování realizujeme pravidelně již od roku 2015 a za tuto dobu máme bohaté zkušenosti v tomto oboru, víme jaké papíry jsou pro přepravy potřeba, jak vše připravit na cestu atd. Pevně věříme, že vybráním naší společnosti pro takovéto stěhování neuděláte chybu.


Kalkulace stěhování do Belgie

Budeme velice rádi, pokud se pro Vaše stěhování do Belgie rozhodnete vybrat naší společnost, v takovém případě budete znát cenu vždy předem a nezaskočí Vás žádné velké doplatky. Jsou dvě možnosti jak od nás dostat co nejpřesnější cenovou kalkulaci na mezinárodní stěhování:

První možnost je zaslat poptávku po emailu, kdy budeme potřebovat tyto informace:

Po zaslání všech informací Vám zašleme cenovou nabídku, případně se Vám ještě ozveme pro doplnění informací.

Druhou možností, je zvolit možnost návštěvy naším technikem, který s Vámi celé stěhování projde od A do Z a na základě získaných informací o stěhování Vám zašle přesnou cenovou nabídku. Technik pro potřeby nacenění je vždy na celém území Prahy zdarma, stejně tak jako cenová kalkulace.


Obalový materiál na stěhování a přepravu

Když už nastane čas na na Vaše stěhování, jistě přijde otázka kolik budete potřebovat pytlů, krabic a všeho možného pro Vaše přestěhování. Co se týče způsobu balení, doporučujeme běžné oblečení převážet v tlustostěnných pytlích, do šatních boxů doporučujeme dávat saka, dražší šaty atd. Vybavení kuchyně, knihy, hračky, další drobné vybavení doporučujeme vždy dávat do krabic. Porcelán a skleničky je potřeba proti poškození vždy balit do bublinkové fólie, nebo alespoň do novin či letáků.

Pokud si nejste jisti kolik krabic, pytlů, „bublin“, budete potřebovat, vždy se na nás s tímto můžete obrátit a rádi Vám poradíme. Zabýváme se také kompletním balením bytů a domů, kde celou tuto problematiku vyřešíme za Vás. 

Obalový materiál na samotný převoz Vám vždy dle domluvy přivezeme přímo na stěhování, nábytek vždy dle domluvy a potřeby balíme do stretch fólie, případně papírových prokladů a bublinkových fólií. Na vozidle nábytek dále prokládáme papírovými proklady a stěhovacími dekami.

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.