Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Mezinárodní stěhování Praha

Pokud hledáte mezinárodní stěhování Praha, jste na správné adrese. Vzhledem k tomu, že naše stěhovací služby sídlí v Praze, vždy Vám pro stěhování z Prahy můžeme nabídnout návštěvu technikem ZDARMA. S mezinárodním stěhováním máme zkušenosti již od roku 2015 a za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností, aby právě Vaše stěhování proběhlo hladce a bez jakýchkoli problémů. 


Stěhování v rámci EU

V případě stěhování po Evropské Unii nás neomezují celní povinnosti a veškeré stěhování probíhá naprosto hladce. Po celé EU jezdíme s našimi stěhovacími vozy pravidelně a z tohoto důvodu máme bohaté zkušenosti s tím co nás na cestách může potkat.


Stěhování mimo země EU

Při stěhování mimo hranice EU, nebo mimo hranice Celní unie EU, do které spadají i státy jako Andorra, Monaka a San Marino, je potřeba stěhované předměty nechat projít celním řízením. Je jen na Vás zda celní řízení vyřídíte sami a nebo ve spolupráci s námi.

V rámci stěhování vždy používáme kvalitní obalové materiály, pro zabezpečení vašich předmětů na vozidle je nábytek prokládán dekami a papírovými proklady, aby bylo docíleno co největšího bezpečí.

Pevně věříme, že pokud plánujete mezinárodní stěhování a vyberete si nás, neuděláte tím chybu.

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.