Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Vyklízení domů Praha

Potřebujete vyklízení domu a nebo jen některé jeho části? Jste na správné adrese, realizujeme vyklízení sklepů, bytů, domů, firem, bytových i nebytových prostor. Jsme na trhu již od roku 2015 a za tuto dobu máme bohaté zkušenosti se všemi typy vyklízení. Žádná zakázka pro nás není dost velká, ani dost malá, s radostí pro Vás vyklidíme pračku, ale i celou firmu či dům.


Vyklízení domů Praha

V případě, že potřebujete vyklidit dům, vždy budeme rádi když nás budete kontaktovat. V případě vyklízení většího rozsahu, Vám nabídneme zdarma návštěvu technikem, který s Vámi projde celou nemovitost k vyklizení, projde s Vámi veškeré problémy, které by Vás mohli potkat při vyklízení a sestaví cenovou nabídku. Je jen na Vás zda likvidaci vyklizeného nábytku budete chtít realizovat zdarma na Vaši OP na sběrném dovře, nebo zda necháte likvidaci za poplatek kompletně na nás. 


Vyklízení sklepů, bytů, domů, firem...

V případě, že vlastníte nemovitost a po nájemcích zbyl v některých částech odpad, nepotřebný nábytek, či jakékoli jiné věci, které již nepotřebujete, budeme rádi pokud se na nás obrátíte. Realizujeme vyklízení sklepů, vyklízení bytů, vyklízení firem a vyklízení celých domů, bytových či nebytových prostor.


Budeme velice rádi, pokud se na nás s Vašim vyklízení obrátíte.

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.