Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Praha 16

Pokud hledáte stěhování Praha 16, nebo stěhování Radotín, stěhování Velká Chuchle, stěhování Lochkov, stěhování Zbraslav, či stěhování Praha 5, jste na správné adrese. Jsme společnost zabývající se oborem stěhovacích a vyklízecích služeb po celé Praze, České republice i Evropské unii. Přistavení vozidla v rámci prahy je ZDARMA. Pojištění je samozřejmostí. Možnost prodeje, nebo zapůjčení obalového materiálu


V ceně nakládky a vykládky dostanete:


V rámci Prahy možnost návštěvy technikem, pro probrání detailů Vašeho stěhování a cenové kalkulace. Pří stěhování v Praze je počítána pouze hodinová sazba dle využitého vozidla a počtu pracovníků, žádné účtované kilometry za přejezd, bez příplatků za patra, víkendy a státní svátky. Platíte pouze hodinovou sazbu, obalový materiál a případné těžké břemeno dle ceníku.

Stěhování Praha - ČR - EU

Stěhování zajišťujeme jak v rámci Prahy, tak realizujeme stěhování po České republice, ale i mezinárodní stěhování. S mezinárodním stěhováním máme bohaté zkušenosti, zabýváme se jím již od roku 2015 a za tuto dobu jsme realizovali velké množství stěhování do zahraničí. Pevně věříme, že v případě vybrání naší společnosti budete spokojeni s kvalitou a cenou služeb. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.