Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Praha 14

V rámci našich služeb, zajišťujeme stěhování Praha 14, městské částí, která spadá do obvodu Prahy 5, tedy je samozřejmostí realizace stěhování Praha 5, nebo jen v částech, jakožto stěhování Kyje, stěhování Černý Most, stěhování Hostavice. Samozřejmostí je přistavení vozidla v rámci Prahy zdarma.. Jsme profesionálové v oboru stěhovacích služeb s mnohaletou praxí. Pojištění stěhovaných předmětů. Stěhování realizujeme v rámci Prahy, celé ČR ale i EU, případně i mimo ni.


V ceně nakládky a vykládky dostanete:


Při stěhování v Praze je účtován pouze čas od doby přistavení vozu, do jeho vyložení. Navíc se platí pouze obalový materiál a případná těžká břemena. Žádné příplatky za svátky, montáže nábytku, nebo patra. 


Stěhování firem Praha 14

Jste firma a řešíte stěhování kanceláře, stěhování celé pobočky, nebo odvoz nepotřebného nábytku a elektroodpadu? S tímto Vám velice rádi vyjdeme vstříc a zakázku pro Vás zrealizujeme, ať se jedná o jakoukoli velikost. V případě větších stěhování celých kanceláří, vždy navrhujeme návštěvu technikem zdarma. Technik s Vámi projde celé stěhování a společně vše naplánujete. Následně Vám dle vašich informací dostanete cenovou nabídku a je jen na Vás pokud s námi budete chtít stěhování realizovat. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.