Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování Liberec

Zajišťujeme stěhování Liberec, nebo Stěhování Praha Liberec, či opačným směrem, nebo kamkoli po celé ČR i EU. Jsme na trhu od roku 2015 a za tuto dobu jsme nabrali nespočet zkušeností v oboru stěhování a vyklízení veškerých prostor. Jsme pražská společnost a proto je potřeba počítat s cenou za přistavení vozu, v případě stěhování v rámci Liberce. Nejlevnější možností pro Vaše stěhování od nás je stěhování Praha Liberec, nebo kamkoli, pokud trasa prochází Prahou.


Stěhování Praha - Liberec

V případě, že poptáváte stěhování na trase Praha – Liberec, můžeme vám nabídnout návštěvu technikem zdarma, technik s Vámi projde veškeré úskalí Vašeho stěhování a vše do detailu naplánuje. Nabízíme možnost zapůjčení, nebo prodej obalového materiálu, aby vaše vybavení bylo v maximálním bezpečí. 
 

Montáže a demontáže nábytku

Pokud potřebujete v rámci Vašeho stěhování demontovat nábytek který je rozměrný a neprošel by budovou, naši pracovníci se o to s radostí postarají. Prakticky téměř při každém stěhování naši pracovníci demontují postele, skříně, palandy, zkrátka vše co je potřeba a na místě dle potřeb zákazníka vše opět smontují. 


 


Pevně věříme, že s výběrem naší společnosti pro Vaše stěhování neuděláte chybu. 

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.