Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Vyklízení nemovitostí

Potřebujete rychle, levně a kvalitně vyklidit, pokoj, byt, dům nebo garáž? Hledáte vyklízecí práce v Praze a okolí za rozumné ceny? Jste na správné adrese. Vyklízením všech typů nemovitostí se zabýváme již od roku 2015, za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností a není pro nás problém realizovat zakázku jakýchkoli rozměrů.


Vyklízení nemovitostí Praha

Provádíme vyklízení pozůstalosti, ale samozřejmě vyklízení všech rozměrů, ať se jedná o odvoz pračky na sběrný dvůr, nebo vyklízení bytu, vyklízení sklepa, vyklizení půdy, nebo celého rodinného domu. S radostí se postaráme o jakoukoli zakázku kterou svěříte do našich rukou. Likvidace nepotřebného nebo přebytečného vybavení realizujeme za Vaší asistence na sběrném dvoře, kde potřebujeme aby jste se prokázali občanským průkazem pro likvidaci odpadu zdarma, nebo můžete veškeré starosti nechat na nás a za oplatek nechat nábytek zlikvidovat od nás. 


Úklidové a malířské práce po vyklizení

Po vyklizení Vám můžeme nabídnout kompletní uklizení Vaší nemovitosti a v případě zájmu i vymalování, aby byl byt či dům opět k nastěhování. Víme, že ne vždy je čas na to vše po vyklizení uklidit a následně ještě vymalovat byt. Z tohoto důvodu budeme rádi, když tyto starosti necháte na nás.

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.