Stěhování Praha, celá ČR i EU.

Stěhování zahraničí

Pokud plánujete realizovat stěhování do zahraničí, rádi pro Vás zdarma a nezávazně zpracujeme cenovou nabídku. V případě stěhování z Prahy, doporučujeme využít návštěvy naším technikem, který s Vámi projde vše potřebné co potřebujete a rád odpoví na všechny Vaše dotazy.


Mezinárodní stěhování po EU

Při stěhování v rámci EU, můžete být naprosto v klidu, v rámci Evropské unie nemusíte řešit celní formality na hranicích, jednoduše si necháte veškeré své věci převézt na místo určení. Jelikož víme, že pro Vás shánění nového bydlení a přesun do ciziny může být obtížnější, je možnost využít našich skladových prostor. V domluvený termín vyzvedneme vše co potřebujete převézt do ciziny a bezpečně uskladníme v našich skladech nebo skladovacích lodních kontejnerech. Dle domluvy ať už za týden, nebo měsíc, až v cizině vyřešíte nové bydlení a vše potřebné, Vám vše ze skladu dovezeme v domluvený termín a čas. Vám tímto odpadá stres s tím, že se musíte co nejrychleji přesunout po nakládce do ciziny a mít vše připravené v krátkém časovém horizontu.


Kompletní balící služby

Pro naše klienty pravidelně zajišťujeme také kompletní balící služby, od oblečení, přes vybavení kuchyně až po sklep a nábytek. Jednoduše den před stěhováním přijedou naši pracovníci s dostatečným množstvím obalového materiálu, vše připraví na bezpečný převoz, zabalí a následně druhý den už jen naloží do vozidla. Vám odpadají starosti s časově náročným balením a můžete si užít stěhování kompletně bez stresu. 

Druhá varianta je, že si osobní věci a další vybavení sbalíte sami a na nás necháte pouze demontáže nábytku a jeho následné zabalení, taková příprava na stěhování se dá zvládnout vždy už v den samotné nakládky na mezinárodní stěhování

Kontaktní formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.